سلام

دختری هستم مجرد و ۲۷ ساله که به زودی وارد ۲۸ سالگی میشم. مشکلم در مورد ازدواج و انتخابه. در مورد خودم بخوام بگم این که دختری هستم از یه خونواده ی خوب و با وضع مالی مناسب و کلا خونواده ی بی حاشیه که تو فامیل هم به درستکاری شناخته میشیم. 

خودم تحصیلات ارشد دارم و شاغلم. تو زندگیم همیشه اهل تلاش بودم و به لحاظ تحصیلی همیشه جز نفرات برتر. در کنار درس علایق خودم رو دارم هنر و مهارتی رو دنبال میکنم و سعی کردم تک بعدی زندگی نکنم، سعی میکنم به ظاهرم برسم و خوش پوش باشم، مرتب ورزش میرم و اندام خوبی دارم چهره ام هم خوبه.

سعی کردم پاک زندگی کنم و اهل دوست پسر و اینا نبودم. روابط اجتماعی قابل قبول و در کل جوری زندگی کردم که همیشه الگوی دختران فامیل بودم. از سمت همکارام هم مورد تشویق قرار گرفتم. خواستگارای زیادی هم داشتم ولی سخت گیر و سخت پسندم شاید چون خودم سعی کردم تو زندگیم تو همه ی موارد جز بهترین ها باشم دوست دارم همسرمم مثل خودم باشه. مثلا هم اهل ورزش باشه هم پاک زندگی کرده باشه هم خونواده ی خوب و شغل و تحصیلات قابل قبول و .

ادامه مطلب

چگونه خودم رو از گناه کردن دور کنم

می خوام هزینه هایی که بابام صرف زندگیم کرده رو بهش برگردونم

چطور نفرتم رو از خواستگار قبلی از بین ببرم؟

هم ,سعی ,تو ,زندگی ,ی ,خونواده ,سعی کردم ,خونواده ی ,قابل قبول ,خوب و ,باشه هم

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله سرگرمی و خبری گلینوش فضیلت زیارت و عزاداری امام حسین (ع) کسب درآمد از اینترنت BTS & ARMY EXO PLANET اجاره آپارتمان مبله در تهران ذره ای بودم و مهر تو مرا بالا برد دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد جهیزیه( یخچال، فرش، فر توکار، اجاق گاز و... حفاظ سرنیزه رو دیواری